SMS Fizjo-Active to zespół ekspertów i pasjonatów w dziedzinie fizjoterapii i treningu personalnego. Staramy się tworzyć standardy na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas jakość, doświadczenie i zgrany zespół.

Gabinety SMS Fizjo-Active są miejscem, gdzie pomagamy Państwu w dolegliwościach bólowych, w dysfunkcjach narządu ruchu, a także wspieramy w dążeniu do obranego celu i poprawieniu kondycji ciała poprzez trening.

Tworzymy nowe projekty, współpracujemy z klubami sportowymi, firmami zewnętrznymi, mediami.


Centrum Fizjoterapii i Treningu Personalnego SMS Fizjo-Active to część projektu SMS Group, w skład którego wchodzi jeszcze Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy oraz SMS ARENA.

Zapraszamy!

mgr Anna Szweda

Manager


Ukończyła studia z zarządzania i marketingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz w kontaktach z pacjentami/klientami.

Była zawodniczka siatkówki, amatorka koszykówki, ale jej największa pasja to kolarstwo MTB i pływanie. Wierny kibic Real Madryt. uwielbia kuchnie włoską! Zawsze uśmiechnięta:-)

mgr Michał Szuplak

Fizjoterapeuta


Pracujący z klubami i zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in piłkarzami, futsalowcami, siatkarzami, MMA ( Mixed Martial Arts ).

Na swoim koncie ma także współpracę z klubem zagranicznym – London United ET. Od lat związany z Akademią Piłki Nożnej GKS Tychy. Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Fizjoterapia to nie tylko jego praca ale również i przede wszystkim pasja. Zapalony biegacz, miłośnik Polskich Tatr i dobrego filmu.

mgr Edyta Obrzut

Fizjoterapeuta / Trener przygotowania motorycznego / Trener personalny


Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia. Całe życie związana ze sportem. Od dziecka trenowała Karate Kyokushin, w której to dyscyplinie odniosła liczne sukcesy. Obecnie trenuje kick boxing oraz dźwiga ciężary, jak przystało na prawdziwą damę

Specjalizuje się w terapii manualnej oraz fizjoterapii ortopedycznej. Swoje doświadczenie zdobywała w pracy ze sportowcami na najwyższym Polskim szczeblu.

„Praca z sportowcami nauczyła mnie działania pod presją czasu, gdzie każde działanie musi być celowe aby wrócić jak najszybciej do gry”

mgr Michał Soblik

Fizjoterapeuta


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z pacjentami z dolegliwościami bólowymi oraz pełno- i niepełnosprawnymi sportowcami różnych dyscyplin.

Od kilku lat związany z sekcją pływacką AZS AWF Katowice, współpracuje również z kadrą narodową w goalballu. Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej, ortopedycznej i terapii nerwowo- mięśniowej.

Czas wolny poświęca na aktywność fizyczną, książki, a także inne hobby oraz dalszą edukację w zawodzie.

mgr Szymon Folęga

Fizjoterapeuta


mgr Szymon Folęga – fizjoterapeuta, zajmujący się terapią skolioz i wad postawy. Swoimi usługami obejmuje dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, młodzież oraz dorosłych.

Jest absolwentem Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego.

W dotychczasowej karierze miał możliwość pracować w wielu miejscach, dzięki czemu przez lata poszerzał wachlarz swoich umiejętności i nabywał doświadczenia.

Ukończone kursy pozwalają nie tylko rozbudowywać warsztat pracy, ale także być na czasie z najnowszymi metodami pracy z pacjentem. Wśród nich znajdują się, m.in. kurs terapii skolioz idiopatycznych metodą FED, Lehnert-Schroth, szkolenie z zakresu koncepcji PNF, diagnostyki obrazowej i wiele innych.

Na co dzień fascynuje go sport i jego różne oblicza: najnowsze wydarzenia w świecie motorsportu oraz piłki ręcznej, a także kroniki z dawnych lat. Sam stara się być aktywny, regularnie korzystając z zajęć na siłowni czy też uskuteczniać wieczorne bieganie.

Marcin Majewski

Trener personalny


Marcin Majewski jest trenerem personalnym od ponad 6 lat. W tym czasie uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach – głównie z tematyki budowania siły i pracy nad sylwetką. Wciąż szkoli się i zdobywa wiedzę w tym zakresie.

Co mówi o sobie?
Moja przygoda z siłownią zaczęła się dużo wcześniej – jakieś 17 lat temu. W moich treningach priorytetem była sylwetka, a właściwie: dążenie do wymarzonej sylwetki. Myślę, że mogę śmiało stwierdzić, że hipertrofia (budowanie mięśni) jest moja specjalnością.

Bardzo lubię pracę z ludźmi (treningi personalne). Największą radość sprawia mi progres moich podopiecznych. Obojętnie czy jest to zrzucenie zbędnych kilogramów, czy zbudowanie atletycznej postury, najważniejsze by dana osoba była zadowolona z efektów końcowych. Jestem człowiekiem otwartym i szczerym. Potrafię rozluźnić napiętą atmosferę.

Poza siłownią i treningami lubię słuchać muzyki (głownie hip hopu), interesuje się kulturystyką i sportami siłowymi.