mgr Anna Szweda

Manager


Ukończyła studia z zarządzania i marketingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz w kontaktach z pacjentami/klientami.

Była zawodniczka siatkówki, amatorka koszykówki, ale jej największa pasja to kolarstwo MTB i pływanie. Wierny kibic Real Madryt. uwielbia kuchnie włoską! Zawsze uśmiechnięta:-)

mgr Michał Szuplak

Fizjoterapeuta


Pracujący z klubami i zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in piłkarzami, futsalowcami, siatkarzami, MMA ( Mixed Martial Arts ).

Na swoim koncie ma także współpracę z klubem zagranicznym – London United ET. Od lat związany z Akademią Piłki Nożnej GKS Tychy. Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Fizjoterapia to nie tylko jego praca ale również i przede wszystkim pasja. Zapalony biegacz, miłośnik Polskich Tatr i dobrego filmu.

mgr Karol Jabłoński

Fizjoterapeuta


Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Łącząc swoje pasje z karierą zawodową, od lat związany z klubami piłkarskimi.

Doświadczenie wzbogacał pracując z pacjentami z dysfunkcją w układzie narządu ruchu, pacjentami bólowymi oraz pacjentami neurologicznymi.

Wolny czas często poświęca na dokształcanie się, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Mówi o sobie „pasjonat swojego zawodu”. Zapalony podróżnik, wierny kibic, prawdziwy dzik fizjoterapii.

mgr Edyta Obrzut

Fizjoterapeuta


Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia. Całe życie związana ze sportem. Od dziecka trenowała Karate Kyokushin, w której to dyscyplinie odniosła liczne sukcesy. Obecnie trenuje kick boxing oraz dźwiga ciężary, jak przystało na prawdziwą damę

Specjalizuje się w terapii manualnej oraz fizjoterapii ortopedycznej. Swoje doświadczenie zdobywała w pracy ze sportowcami na najwyższym Polskim szczeblu.

„Praca z sportowcami nauczyła mnie działania pod presją czasu, gdzie każde działanie musi być celowe aby wrócić jak najszybciej do gry”

mgr Michał Soblik

Fizjoterapeuta


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z pacjentami z dolegliwościami bólowymi oraz pełno- i niepełnosprawnymi sportowcami różnych dyscyplin.

Od kilku lat związany z sekcją pływacką AZS AWF Katowice, współpracuje również z kadrą narodową w goalballu. Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej, ortopedycznej i terapii nerwowo- mięśniowej.

Czas wolny poświęca na aktywność fizyczną, książki, a także inne hobby oraz dalszą edukację w zawodzie.

Karolina Myszor

Trener personalny


Trener Personalny oraz studentka III roku Dietetyki o specjalizacji Dietetyki w Sporcie i Odnowie Biologicznej. Swoją wieloletnią przygodę ze sportem rozpoczęła już w wieku 12 lat, trenując wyczynowo lekką atletykę. Dla Karoliny praca związana ze sportem oraz dietetyką to ogromna pasja!

Swoje doświadczenie zawodowe od kilku lat zdobywała prowadząc setki treningów personalnych w okolicznych fitness klubach. Od ponad 2 lat związana z Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy – prowadząc trening przygotowania lekkoatletycznego dla młodych sportowców.

Jako trener i doradca żywieniowy – bardzo wymagająca, praca na 100% na treningu oraz skupienie to podstawa!

Facebook
Instagram