SMS Fizjo-Active to zespół ekspertów i pasjonatów w dziedzinie fizjoterapii i treningu personalnego. Staramy się tworzyć standardy na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas jakość, doświadczenie i zgrany zespół.

Gabinety SMS Fizjo-Active są miejscem, gdzie pomagamy Państwu w dolegliwościach bólowych, w dysfunkcjach narządu ruchu, a także wspieramy w dążeniu do obranego celu i poprawieniu kondycji ciała poprzez trening.

Tworzymy nowe projekty, współpracujemy z klubami sportowymi, firmami zewnętrznymi, mediami.


Centrum Fizjoterapii i Treningu Personalnego SMS Fizjo-Active to część projektu SMS Group, w skład którego wchodzi jeszcze Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy oraz SMS ARENA.

Zapraszamy!

mgr Anna Szweda

Manager


Ukończyła studia z zarządzania i marketingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz w kontaktach z pacjentami/klientami.

Była zawodniczka siatkówki, amatorka koszykówki, ale jej największa pasja to kolarstwo MTB i pływanie. Wierny kibic Real Madryt. uwielbia kuchnie włoską! Zawsze uśmiechnięta:-)

mgr Michał Szuplak

Fizjoterapeuta


Pracujący z klubami i zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in piłkarzami, futsalowcami, siatkarzami, MMA ( Mixed Martial Arts ).

Na swoim koncie ma także współpracę z klubem zagranicznym – London United ET. Od lat związany z Akademią Piłki Nożnej GKS Tychy. Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Fizjoterapia to nie tylko jego praca ale również i przede wszystkim pasja. Zapalony biegacz, miłośnik Polskich Tatr i dobrego filmu.

mgr Edyta Obrzut

Fizjoterapeuta / Trener przygotowania motorycznego / Trener personalny


Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia. Całe życie związana ze sportem. Od dziecka trenowała Karate Kyokushin, w której to dyscyplinie odniosła liczne sukcesy. Obecnie trenuje kick boxing oraz dźwiga ciężary, jak przystało na prawdziwą damę

Specjalizuje się w terapii manualnej oraz fizjoterapii ortopedycznej. Swoje doświadczenie zdobywała w pracy ze sportowcami na najwyższym Polskim szczeblu.

„Praca z sportowcami nauczyła mnie działania pod presją czasu, gdzie każde działanie musi być celowe aby wrócić jak najszybciej do gry”

Patrycja Zaporowska

Fizjoterapeuta


Patrycja Zaporowska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia.
Doświadczenie zdobywała przede wszystkim w pracy z pacjentami ortopedycznymi, bólowymi i sportowcami, co – jak sama mówi – utwierdziło ją w przekonaniu, że połączenie terapii manualnej z ruchem daje najlepsze efekty, a terapia oparta na współpracy i wzajemnym zaangażowaniu jest kluczowa.

mgr Michał Soblik

Fizjoterapeuta


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z pacjentami z dolegliwościami bólowymi oraz pełno- i niepełnosprawnymi sportowcami różnych dyscyplin.

Od kilku lat związany z sekcją pływacką AZS AWF Katowice, współpracuje również z kadrą narodową w goalballu. Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej, ortopedycznej i terapii nerwowo- mięśniowej.

Czas wolny poświęca na aktywność fizyczną, książki, a także inne hobby oraz dalszą edukację w zawodzie.

mgr Szymon Folęga

Fizjoterapeuta


mgr Szymon Folęga – fizjoterapeuta, zajmujący się terapią skolioz i wad postawy. Swoimi usługami obejmuje dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym, młodzież oraz dorosłych.

Jest absolwentem Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego.

W dotychczasowej karierze miał możliwość pracować w wielu miejscach, dzięki czemu przez lata poszerzał wachlarz swoich umiejętności i nabywał doświadczenia.

Ukończone kursy pozwalają nie tylko rozbudowywać warsztat pracy, ale także być na czasie z najnowszymi metodami pracy z pacjentem. Wśród nich znajdują się, m.in. kurs terapii skolioz idiopatycznych metodą FED, Lehnert-Schroth, szkolenie z zakresu koncepcji PNF, diagnostyki obrazowej i wiele innych.

Na co dzień fascynuje go sport i jego różne oblicza: najnowsze wydarzenia w świecie motorsportu oraz piłki ręcznej, a także kroniki z dawnych lat. Sam stara się być aktywny, regularnie korzystając z zajęć na siłowni czy też uskuteczniać wieczorne bieganie.

Marcin Majewski

Trener personalny


Marcin Majewski jest trenerem personalnym od ponad 6 lat. W tym czasie uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach – głównie z tematyki budowania siły i pracy nad sylwetką. Wciąż szkoli się i zdobywa wiedzę w tym zakresie.

Co mówi o sobie?
Moja przygoda z siłownią zaczęła się dużo wcześniej – jakieś 17 lat temu. W moich treningach priorytetem była sylwetka, a właściwie: dążenie do wymarzonej sylwetki. Myślę, że mogę śmiało stwierdzić, że hipertrofia (budowanie mięśni) jest moja specjalnością.

Bardzo lubię pracę z ludźmi (treningi personalne). Największą radość sprawia mi progres moich podopiecznych. Obojętnie czy jest to zrzucenie zbędnych kilogramów, czy zbudowanie atletycznej postury, najważniejsze by dana osoba była zadowolona z efektów końcowych. Jestem człowiekiem otwartym i szczerym. Potrafię rozluźnić napiętą atmosferę.

Poza siłownią i treningami lubię słuchać muzyki (głownie hip hopu), interesuje się kulturystyką i sportami siłowymi.

Diana Dudek

Fizjoterapeuta


Absolwentka AWF w Katowicach.

Dotychczas pracowała głównie z pacjentami bólowymi w stanach ostrych i przewlekłych.

Jest fanką technik powięziowych, masażu tkanek głębokich oraz suchego igłowania w połączeniu z akupunkturą.

Prywatnie uwielbia ćwiczenia siłowe i pływanie, które pomagają jej utrzymać dobre samopoczucie i sprawność.